6. Ev - Hizmet Evi

Tanımı: Kişinin çalışma gücünü, hizmet üretme kapasitesini bu evden anlarız. sağlık, hijyen, bakım ve temizlik gerektiren konularla ilgili detayları anlarız. Yararlı faydalı olmak için çok çalışmak, uzmanlaşmak, kendine has yöntemler geliştirmek bu evin konularındadır. Hizmet alınan, hizmet verilen, servis edilen uğraşıları içerir. Kişinin yanında çalışanlar, çalışma şartlarını da anlatır.

 

Detay inceleme ve analiz gücüyle, bir şeyin mükemmel olması için sabır ve titizlikle çalışmayı kapsar. Ayrıntılardan sıyrılmak için geliştirilen metotlar uzmanlığı, pratikliği, verimli olmayı sağlar. Kişinin zanaatkar ve maharetli olduğu yönlere işaret eder. Kişi kendini en çok neleri sunmaktan, servis etmekten hoşlandığını ya da hangi detaylar üzerinde yoğunlaştığın bu evin konularından anlarız.

 

Anahtar Kelimeler: Gündelik rutin uğraşlar, çalışma şartları, koşulları, altında çalışan görevliler, hizmet alınan kişiler, düzen, tertip, intizam, detay, analiz, titiz çalışma, hijyen, temizlik, sağlık, hastalık, verimlilik, servis, evcil hayvanlar, tamir, bakım, ustalık, zanaat, ofis ortamı, çalışma yeridir.