8. Ev - Ölüm Evi

Tanımı: Bir potada erimek, kendi benliğini yok etmek temalarını taşır. Gizli, gizemli konular, üstü kapalı gerçekleri aralama ihtiyacını içerir. Ölüm ve ölüm ötesi konular dikkat çeker. Asıl maksat değişimi dönüşümü tatmak, acıdan zevk almayı öğrenmektir. Başkalarının enerjisini de bu alana çekip, ortak potada eritip, kullanmak isteriz.

 

Özellikle birebir özel ilişkilerimiz, cinsellik, seks, kişisel çekicilik bu evin karanlık ama yoğun temalarını anlatır. Sıkıntılara rağmen bir olmak, aynı zevki almak için tutkuyla bağlanmak benzer özelliktedir. Başkalarının kaynaklarını sonuna kadar kullanmak isteriz. Buna maddi konular, parasal temalarda girer. Kendi emeğimiz olmadan ama yine de hak ederek kazandığımız paraları anlatır. Bize dolaylı yollardan gelen kazançlarımız bunlardandır.

 

Anahtar Kelimeler: Ölüm, miras, veraset, nafaka, prim, sigorta, borç, alacak, kredi, kredi kartı, saklı yetenekler, sırlar, dedektiflik, seks, okült konular, krizler, değişimler, yeniden doğma yeteneği, psikoloji, terapi, eşin, ortağını parası, okült yetenekler, risk alma kapasitesi, her türlü cerrahi operasyon, yaralanma, ameliyattır.