Astroloji Danışmanlığı

Icon

 
Kişisel Astroloji Danışmanlığı
 

Pandemi sebebiyle yüz yüze danışmanlık yapılmamaktadır. Randevular sadece hafta içi saat 15:00'e verilmektedir. Danışmanlığı randevu zamanınız geldiğinde, cep telefonundan arayarak (0532 497 70 88) ya da Skype üzerinden online (asudeargun) alabilirsiniz. WhatsApp, FaceTime, Zoom gibi başka görüşme yöntemleri kullanılmamaktadır. Lütfen başka bir randevu zamanı ya da yöntemi teklif etmeyiniz.

Başvuru sırasına göre randevu verilmektedir. Yoğunluktan dolayı yaklaşık 1 aylık bir bekleme süresi yaşayabilirsiniz. 

Danışmanlık sırasında aşağıda özetlediğim konulara yer vermekteyim. Tamamen sizin doğum haritanız ve hayat potansiyelleriniz üzerinde durmaktayım. Hayattaki misyonuzu, başarılı ya da başarısız olacağınız alanları belirleyip, olumlu etkiler alabilmek için, size özel kişisel yönlendirmeler yapmaktayım. Yanı sıra, yaklaşık  6 aylık yakın gelecek hakkındaki öngörümlere değinmekteyim. Önünüzdeki günlerde, olası gelişmelerin üstünden geçmekte, ay ay, olumlu ve olumsuz zamanları belirlemekteyim.

Eğer doğum saatinizde 15 dakikadan fazla bir farklılık varsa doğum haritanız ve buna bağlı olarak yükselen burcunuz değişebilir. Bunun için rektifikasyon dediğimiz, Doğum Saatinizi Netleştirme hesaplamalarının yapılması gerekir. Bunun için size e-mail üzerinden gönderdiğim dosyayı eksiksiz doldurup geri göndermeniz gerelecektir. Doğum saatinizde 6 saati aşan ya da ayı, yılı net omayan bir oynama yoksa, ayrıca bir ücret ödemeden doğum dakikanızı netleştirebilir, yükselen burcunuzu en doğru şekilde öğrenebilirsiniz.

Eğer doğum saatinizde 6 saati aşan ya da ayı, yılı net olmayan bir durum varsa o zaman Rektifikasyon Danışmanlığı alarak, hem doğum dakikanızı netleştirebilir, hem de doğum haritanızı yorumunu alabilirsiniz. Detayları asudeargun@gmail.com a yazarak öğrenebilirsiniz.

Danışmanlık sırasında aklınıza takılan ek soruları sorabilir, detay isteyebilirsiniz, özenle cevaplamaktayım. Danışmanlıkta sizin için dikkat edilmesi gereken önemli konular vurgulanmaktadır. Ancak haritanız astroloji dersi gibi teker teker açıklama yapılarak değil, bütüncül anlamıyla oldukça detaylı bir şekilde açıklanmaktadır. Danışmanlık sırasında, ailenizde de olsa 3. kişiler hakkında yorum yapılmaz, danışmanlık kapsamında sadece sizin haritanız okunur. Eşiniz, çocuğunuz, ebeveynlerinizin haritasını okunmaz. Ancak kendi haritanıza ilişkin istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Danışmanlık sonrasında e-mail, WhatsApp ya da telefonla devam eden bir hizmet sunmamaktayım. İstediğiniz zaman aynı şartlarda yeni bir randevu alabilirsiniz. Bu konudaki hassasiyetiniz için şimdiden teşekkürler...

Tüm görüşmenin ses kaydı alınıp, sonunda online olarak size verilecek, ardından imha edilecektir. Bütün kişisel verileriniz KVKK gereği koruma altındadır. Hiç bir sebeple başka kişilerle paylaşılmaz ve görümeden sonra imha edilir. 

Kişisel Danışmanlık Ücreti (1 kişi)

650 TL + % 18 Kdv = 770 TL

İlişki Danışmanlığı Ücreti (2 kişi)

1.200 TL + % 18 Kdv = 1.420 TL

Randevu almak için, asudeargun@gmail.com e-mail adresini kullanabilirsiniz. 

Kişisel Astroloji Danışmanlığı Nedir?

Kişisel Astroloji Danışmanlığı, sadece o kişinin doğum bilgilerine göre hazırlanan, doğum anı haritasının yorumlanması ve gelecek günlere ilişkin öngörümde bulunulmasıdır.

Bu danışmanlığı çeşitli şekillerde alabilirsiniz. En iyisi şüphesiz "yüzyüze" olanıdır. Arzu ederseniz, on-line görüşme” şeklinde internetten "Skype" üzerinden ya da "cep telefonuyla" da alabilirisiniz. 

Randevu öncesi horoskop yani doğum anı haritanızı hazırlamak ve doğum saatinizin doğruluğunu kontrol etmek için, gereken bilgileri yazacağınız, özel bir dosyayı e-mail olarak size göndermekteyim. Dosyada verdiğiniz bilgileri esas alarak, hazırladığım horoskop yani doğum anı haritanızı çeşitli tekniklerle okumaktayım. Bu ön çalışma, en az sizinle yapacağım görüşme süresi kadar sürmektedir. Aynı zamanda tüm görüşmenin teknik temelini oluşturmaktadır.

Horoskop yani doğum anı haritasına örnek olması açısından Türkiye Cumhuriyeti haritasına göz atabilirsiniz.

/sites/default/files/TC_Haritasi

Sizin horoskopunuzu değerlendiriken, hem Modern Astroloji, hem Klasik Astroloji eğitimi almış biri olarak, tüm bu tekniklerinden oluşan bir sentezle çalışmaktayım. Kullandığım başlıca teknikler; Transitler, Birincil ve İkincil İlerletimler, Güneş ve Ay Dönüş Haritaları, Orta Noktalar, Sabit Yıldızlar, Profection ve Horary tekniklerini yerine göre kullanmaktayım. Görüşmeye astrolojik tekniklerle hazırlansam da, görüşme sırasında sizi, hiçbir astrolojik teknik terimle karşılaştırmamaya özellikle özen göstermekteyim.

Danışmanlık sırasında, tüm görüşmenin ses kaydını alıp, görüşme bitiminde, sizinle e-mail olarak paylaşmaktayım.

Randevu almak için, asudeargun@gmail.com e-mail adresini kullanabilirsin.

Danışmanlık İçinde Hangi Sorulara Cevap Alacaksınız?

Kişisel Astroloji Danışmanlık süreci iç içe geçen, iki bölümden oluşmaktadır.

İlk bölümde, horoskop yani doğum anı haritanıza göre, genel kişilik özelliklerinize, hayat kapasitenize ve kadersel temalara değinmekteyim.

1. İlk bölümde;

Doğum haritanızın incelenmesiyle, kişisel kapasitenizi ortaya koymak için,  cevap elde edebileceğiniz kişisel farklılıklar gösteren bazı sorular şunlardır;

* Kişilik özelliklerim nedir? Güçlü ve zayıf yönlerimin farkında mıyım? Bunları günlük hayatta nasıl bilinçli kullanırım? Sağlığım nasıldır? Bünyemdeki zayıflıklar nelerdir? Nasıl önlemler alabilirim? Ailemle ilişkilerimi nasıl düzenleyebilirim? En karanlık noktalarım, korkularım nedir? Bunlarla nasıl başa çıkarım?

* Ekonomik göstergelerimin durumu nedir? Nelerden gelir elde edebilirim? Kaynaklarımı nasıl değerlendirmeliyim? Ortaklaşa çalışmalardan yana karlı çıkar mıyım? Miras ya da dolaylı gelirden yana şansım nedir? İşimden elde edeceğim gelir düzeyi nedir? Hangi konularda finansal riskler alıp, atılım yapabilirim?

* Yakın çevremle ilişkilerimi nasıl düzenleyebilirim? Eşim ya da partnerimle ilgili hangi sorunların altından kalkmam gerekir? İnsanlar beni nasıl görür? Arkadaş çevrem ve sosyal ortamlarda neler yapabilirim? Rakiplerim kimdir? Gizli düşmanlarım var mıdır?

* Hayattan zevk aldığım yönler nelerdir? Hangi alanlarda yetenekliyim? Sanatsal, yaratıcı yönlerimi nasıl keşfedebilir, ortaya koyabilirim? Kendimi geliştirmek için neler öğrenmeliyim? Eğitim alanında nasıl bir geleceğim olabilir? Dünyaya bakış açımı nasıl geliştirebilirim? Hangi uğraşlara yönelmeliyim?

* Kariyerimde nasıl gelişmeler neler olabilir? Yaşam hedeflerimi nasıl belirlemeliyim? Maddi manevi şanslı olduğum alanlar nelerdir? Gelecek planlarımı organize ederken nelere dikkat etmeliyim? Bu dünyadaki misyonum nedir? Neleri yapmalı, nelerden uzak durmalıyım?

2. İkinci bölümde;

Geleceğe yönelik konulara ağırlık vermekteyim. Öngörüm süreci içinde hangi olaylarla karşılaşabileceğinize ilişkin bilgiler değinmekteyim. İniş ya da çıkışlar gözlenecek tarihler, bazı konuların vurgulanacağı zamanlara özel açıklamalar yapmaktayım.

Öngörüm sürecinde, soruları istediğiniz kadar çoğaltabileceğiniz ve cevap elde edebileceğiniz bazı sorular ise şunlardır;

* Yakın tarihte beni hangi olaylar bekliyor? İşimle ilgili süreç nasıl devam edecek? Beni mutlu edecek, şanslı günler ne zaman ortaya çıkacaktır? Gereken adımları ne zaman, hangi koşullarda atmalıyım?

* Yer değiştirmek, taşınmak için uygun bir zamanda mıyım? Ev satın almak ya da yeni bir işe kalkışmak doğru olur mu? Yurtdışına çıkmak için uygun zamanda mıyım? Sağlık ya da estetik açıdan operasyona elverişli günler ne zamandır? Paramı değerlendirmek için dikkat etmem gerekenler nelerdir? Finansal durumum nasıl bir süreçten geçmektedir?

* Evlenecek miyim ya da eşimle ilişkim nasıl devam edecektir? Mevcut ilişkilerimin geleceği hakkında neler düşünebilirim? Karşı cinsle ilişkim hangi dönemden geçmektedir? Çocuklarımla ilgili konular ne olacaktır? Onlarla ilgili gelişmeler ne yöndedir? Eğitim için neler yapmalıyım? Hangi alanlarda başarılı olmaya yakınım?

* Beni sıkıntıya sokabilecek günlerle ne zaman karşılaşırım? Ya da içinde bulunduğum sıkıntıların sonu ne zamandır? Tekrar eski performansımı gerçekleştirmek için ne kadar zamana ihtiyacım vardır? Girişimlerim için doğru yer ve zamanda bulunmakta mıyım?

* Ailem, ebeveynlerim ya da akrabalarımla ilgili hangi olaylara şahit olabilirim? Onların içinden geçtikleri sürecin bana yansıması nasıl olacaktır? Arkadaşlarım için benzer süreçler nedir? Hayata daha pozitif bakabileceğim, zorlanmayacağım tarihler nelerdir?

Danışmanlık sırasında, görüşmeyle ilgili, aklınıza o en gelen sorulara da cevap vererek ilerlemekteyim.

Randevu almak için, asudeargun@gmail.com e-mail adresini kullanabilirsin.