Merhaba

Merhaba,

Burada sizlerle Astroloji hakkında pek çok paylaşmak istiyorum. Amacım, hiç astroloji bilgisi olmayanın bile, basit ama doğru bilgilerle donanmasıdır.
 
Bunun için sitede “Burçlar, Gezegenler, Evler, Açılar ve diğer Astroloji sembolleri” hakkında farklı, detaylı bilgiler bulacaksınız. Bölümler içinde, her bir gezegene, eve ve burca göre değerlendirmeleri okuyabileceksiniz.
 
Astrolojik sembolleri tanımakta, hesaplamalarda ve yapılacak işlem basamaklarında, tereddüt etmeyecek, açıklayıcı bilgilerle destekleneceksiniz.
 
Sürekli değişen, dinamik “Gökyüzünün Hareketlerinin” doğum haritası üzerindeki etkilerini de aynı şekilde öğreneceksiniz.
 
Hemen haritanızı oluşturmak istiyorsanız "Haritanızı Çizin" butonundan yararlanabilirsiniz.
 
Ücretsiz Doğum Haritası Programı”nı bilgisayarınıza yükleyerek, hem kendinizin ve hem de yakınlarınızın doğum haritalarını çıkarabileceksiniz.
 
Haritanızı oluşturduktan sonra, basit bir hesaplamayla, sizi 12 burçtan ayıran temel özelliklerinizi belirten, bir çeşit karakter tahlili olan “Sentez ve Gölge Burçlarınızı” bulacak, sevdiklerinize de uygulayabileceksiniz.
 
Astroloji programını kullanırken gerecek ve Yükselen burcunuzun bir anda değiştirebilecek “Saat Farkları Tablosu”nun çeşitli yetkili mercilerden derlenmiş halini bulacaksınız. Bu önemli tabloyu tüm doğum haritalarını çıkarırken kullanabileceksiniz.
 
Ayrıca "Ezan Saatleri Tablosu"yla, doğum tarihinizdeki ezan vaktini bulabilir, İstanbul'a göre zaman farkları tablosunu kullanarak, doğum saatinize yaklaşabileceksiniz.
 
Hem bilgiye doymayanlar, hem de detaylarla uğraşmak istemeyenler “Günlük Burç Yorumlarını” okuyarak gökyüzünü yakından takip edebilecekler, seminerlere katılabilecekler.
 
Burç yorumlarına giden kestirme yolu bulmak için "yukardaki gökyüzü resminin" üstünde bir turlayın:)
 
Ve tabii ki sorularınıza, en özel cevaplar için “Kişisel Astroloji Danışmanlığı” alabileceksiniz.
 
Kısacası, elimden geldiği kadarıyla, internet kirliliğinden uzak, yalın, temel bilgilerle kucaklaşmanıza destek olmaya çalışacağım.
 
İstek, öneri ve dileklerinizi paylaşmanız da hepimize ışık tutacaktır...
 
Keyifli ziyaretler!