Transit Güneş

 

Güneş Transitinin, haritanızdaki özel bir noktaya etkisi, gittikçe artarak 15 gün önceden gözlenmeye başlayacak, 15 gün sonrasında da azalarak devam ettirecektir.

Transit Güneş Burçlarda

Transit Güneş Koç’taysa: Girişimlerimize yön verebileceğimiz, kendimizi ortaya koymak için fırsatları zorlayacağımız zamanladır. Cesur, korkusuz, kendine güvenen adımlar atmak için idealdir. Kazalardan korunmak içinde dikkatli olmalıdır. Gözü kara hareket etmemelidir.

Transit Güneş Boğa’daysa: Maddi kaynaklarımızı geliştirebileceğimiz, güvenlik ihtiyacımızın artacağı zamanlardır. Yemek, içmek, huzur, güven ve para konularında olumlu etkiler alabiliriz. Rahatımızı bozmamak için tembelleşmemeli, fırsatları kazanca döndürmenin yollarını değerlendirmeliyiz.

Transit Güneş İkizler’deyse: Öğrenmek, anlamak, iletişime geçmek için oldukça değerli zamanlardır. Öğrendiklerimizi sunmamız, aklımıza güvenmemiz gerekir. Ticari konulardan yana önemli gelişmeler yaşayabiliriz. Her türlü hareketlilik artacağı için hızımızı ayarlamalı, pratik olmalıyız.

Transit Güneş Yengeç’teyse: Duygusallaştığımız, iç dünyamıza yöneldiğimiz zamanlardır. Sevdiklerimizi korumak için uğraşırız. Önemli kişiler ya da otorite figürlerinden manevi destek alabiliriz. Sevildiğimizi hissederiz. Evimizle ilgili değişiklikler yapmak için istek duyarız.

Transit Güneş Aslan’daysa: Kendimizi göstermenin, yaşamın zevklerine varma zamanıdır. Eğlence, keyif, neşe içinde davranırız. Babacan tavırlarımız artar. Sanatsal, yönetsel kabiliyetlerimiz ön plana çıkar. Riskten uzak durmalıyız. Çocuklarımızla boş zamanlarımızı geçirmekten hoşlanırız.

Transit Güneş Başak’taysa: Yoğun ve detaylı çalışmamız, sonda da verimli ürünler vermemiz gereken bir süreçten geçmekteyiz. Çalışmalarımızın karşılığını almak için sabırlı ve mütevazi olmalıyız. Yararlı işler yaparak değer kazanmalıyız. Çalışma koşullarımızı ayarlamamız, şartları düzenlememiz iyi olur.

Transit Güneş Terazi’deyse: Bu süreçten geçerken, ilişkilerimizin ne kadar önemli olduğunu anlamamız gerekir. Yumuşaklık, güzellik ve diyalogla büyük destekler alabilir, cazibemizi artırabiliriz. Evliliğimiz ya da eşimizle ilgilenmemiz gereken bir dönemdir.

Transit Güneş Akrep’teyse: Derinlerimizden gelen, içimize işlemiş seslere kulak verme zamanıdır. Korktuğumuz, ama yine de üstüne gitmekten geri kalmadığımız işlere yoğunlaşmalıyız. Hırsımızı, kıskançlığımızı yenmeliyiz. Zorunlu durumlar yoksa operasyonlardan, ameliyattan kaçınmak yerinde olur.

Transit Güneş Yay’daysa: Farklı diyarlara yelken açma, bir sahille buluşmak için yola çıkma zamanı gelmiştir. Büyük ve önemli kişilerden gelen destekler sayesinde kendimizi, maddi, manevi geliştiririz. Üniversite, yüksek öğretim konuları gündeme gelebilir.

Transit Güneş Oğlak’taysa: Hedeflerimize varmak için beklediğimiz inisiyatif ve güç bizimle beraberdir. Adımlarımızı hızlı ama sağlam atarak yeni şey inşa edebiliriz. İşimizi, mesleğimizi, ünümüzü gösterme zamanıdır. Kariyerimiz için ter dökmemiz, yılmadan çalışmamız gerekir.

Transit Güneş Kova’daysa: Arkadaşlarımız sayesinde önemli meclislere, sosyal çevrelere dahil olabiliriz. Dostlukların, gelecek planlarının önem kazandığı bir süreçten geçmekteyiz. Yarınlara umutla bakmalıyız. Gelecek günlere ait planlar yaparken güçlenebiliriz.

Transit Güneş Balık’taysa: Kendimizden geçtiğimiz, şartları zorlamak istemediğimiz zamanlardır. Evrenle bir bütün olduğumuzu, bu bütün içinde yok olduğumuzu anlamalıyız. Kayıplar, korkularımızla yüzleşmeliyiz. Olayları akışına bırakmayı, özveride bulunmayı anlamalıyız.

Transit Güneş Evlerde

Transit Güneş 1. Ev’deyse: Kişiliğimiz, kimliğimiz, beden sağlığımız üzerinde her türlü olumlu etkiyi aldığımız bir süreçten geçmekteyiz. Bu zamanda spora, diyete başlamak, imaj değişikliğe gitmek için fırsatları yakalamalıyız. Kendimize düzen vermek, öne çıkmak, yeteneklerimizi göstermek için harekete geçmeliyiz.

Transit Güneş 2. Ev’deyse: Maddi kaynaklarımızı korumanın, yeni kazanç yolları aramanın zamanıdır. Bankadaki paramızı, bütçemizi, gelirlerimiz kontrol etmeliyiz. Bütün değerlerimizi elimizin altında toplamalıyız. Harcamalarımız artacağı için tutumlu olmaya özen göstermeliyiz.

Transit Güneş 3. Ev’deyse: Etrafımızla kaynaştığımız, sürekli yazar, çizer, konuşur olduğumuz bir zaman diliminden geçmekteyiz. Kısa, yakın yolculuklar, iletişim ön plandadır. Fikirlerimiz sayesinde kendimizi göstermekten memnun oluruz. Komşular ya da kardeşlerle ilişkiler dikkat çeker.

Transit Güneş 4. Ev’deyse: Evimize, ailemize yöneldiğimiz, kabuğumuza çekildiğimiz, sakinliği aradığımız günlerdeyiz. Ebeveynlerimizle onların gençlik yıllarını konuşmaktan, piknik yapıp doğaya açılmaktan hoşlanırız. Aileyle, evle ilgili konular ön plana çıkar. Taşınmak, restorasyon gündeme gelir.

Transit Güneş 5. Ev’deyse: Hayattan zevk aldığımız, eğlendiğimiz zamanlardır. Çocuklar, eğlenceler, kişisel zevklerimiz ön plana çıkar. Kendimizi sahneleyebileceğimiz, alkış alabileceğimiz mutlu günlerdir. Her türlü sanatsal, hobisel çalışmalar için harekete geçmeliyiz.

Transit Güneş 6. Ev’deyse: Şimdi çalışmak, ürün vermek zamanıdır. Önce çalışma koşullarımızı düzenlemeli, detayları toparlamalıyız. Sonra ince ince ama en verimli şekilde çalışıp, ürünlerimizi sergilemekten zevk duyarız. Sağlığımıza önem vermenin, gereken müdahaleleri yaptırmanın da zamanı gelmiştir.

Transit Güneş 7. Ev’deyse: Evliliğimiz, eşimiz ya da birlikteliğimizin ön planda olacağı günlerden geçmekteyiz. Anlaşmalar, imzalarla ortaklığa girişmek, yol arkadaşlığı yapmak için de oldukça uygun günlerdir. Nezaket, diplomasi ve uyumun verdiği yüksek enerji ortaya çıkacaktır.

Transit Güneş 8. Ev’deyse: finansal konular üzerinde durmamız, borç alacak dengesini kurmamız gereken zamanladır. Hem kendi elimizdeki kaynakları, hem de eşimizden dolaylı olarak gelen paraları değerlendirmek için uygun adımları atmalıyız. Risk almamalı, kumar oynamamalıyız.

Transit Güneş 9. Ev’deyse: Yabancılarla irtibat kuracağımız, başka ülkelere gidip geleceğimiz, yeni öğretilere tanık olacağımız zamanlardan geçmekteyiz. Dini, kültürel, ahlaki konular üzerinde durabiliriz. Hukuksal işlerimizi halletmek yerinde olacaktır.

Transit Güneş 10. Ev’deyse: Kariyerimizde en önemli günleri yaşamaktayız. Patronlar, müdürlerle ilişkilerimiz her zamankinden daha ön plana çıkabilir. Terfi, ödül, tayin gibi konularda önemli etkiler alabiliriz. Sosyal statümüzü sergilemekten çekinmemeliyiz.

Transit Güneş 11. Ev’deyse: Gelecek günlerin planlarını yapmak için öğütlere kulak vermemiz gereken günlerden geçmekteyiz. Arkadaşlarımız her zamankinden daha yardımcı olacak, güç vereceklerdir. Sosyal muhitlere, gruplara, derneklere girmek için fırsatları görmeliyiz.

Transit Güneş 12. Ev’deyse: Şartların kontrol edilemediğini anlayarak, biraz inzivaya çekilmeli, endişeden uzak durmalıyız. Fedakârlık yapmanın, görmezden gelmenin zamanıdır. Yoksa içimizdeki korkular büyüyerek ciddi rahatsızlara sebep olabilir.