Transit Jüpiter

Jüpiter Transitinin, haritanızdaki özel bir noktaya etkisi, gittikçe artarak 4 ay önceden gözlenmeye başlayacak, 4 ay sonrasında da azalarak devam ettirecektir.

Transit Jüpiter Evlerde

Transit Jüpiter Koç’taysa: Girişimlerimiz sayesinde fırsatları yakalayacağımız zamanlardan geçmekteyiz. Yeter ki abartıdan, fazla güç gösterisinden uzak duralım. Yerinde bir dozla gösterdiğimiz cesaret ve güç sayesinde, bu güne kadar elde etmediğimiz şansı yakalayabiliriz.

Transit Jüpiter Boğa’daysa: Önümüze çıkan olayları maddi kazançlara dönüştürmek için şanslı zamandan geçmekteyiz. Gelişen, zenginleşen temalarla hem huzurumuz, hem de güvencemiz artacaktır. Daha rahat, konforlu, zevkine düşkün davranabiliriz.

Transit Jüpiter İkizler’deyse: Fırsatların kapımızı çaldığı bu süreçte bize zarar verecek en büyük şey, bunun mantıklı bir yayını aramaktır. Oysa ilahi bir sistem içinde yaşadığımızı kavramamız gerekmektedir. Yoksa fırsatları değerlendirmemiz mümkün olamaz.

Transit Jüpiter Yengeç’teyse: Değer verdiğimiz şeylerin artığını, çoğaldığını, büyüdüğü görebiliriz. Sevgi ilişkilerimizden başlayan, daha maddi konulara kayan şeylerde şanslı olduğumuz zamanlardayız. Koruduğumuz, savunduğumuz değerlerin bizi zenginleştirdiğine şahit olabiliriz.

Transit Jüpiter Aslan’daysa: Sanatsal yönümüz sayesinde kazançlı çıkacağımız zamanlardayız. Kendimizi ifade etmekten zevk alırken, bir de maddi, manevi genişlediğimizi görmek gururumuzu daha da okşayacaktır. İhtişamımızı göstermek için abartılı davranabiliriz.

Transit Jüpiter Başak’taysa: Gelen şansı çalışarak, didinerek kazanmadığımızı, ilahi bir gücün bize yardım ettiğini anlamalıyız. Zira bu şansı yine yararlı, verimli kullanmak adına didikleyip, zararlı hale dönüştürebiliriz. Fırsatları değerlendirmek için mantıklı davranmanın bir yararı olmaz, daha felsefik düşünmeliyiz.

Transit Jüpiter Terazi’deyse: İlişkilerimiz üzerinden değer kazanacağımız, kendimizi ve çevremizi geliştireceğimiz zamanlardır. Fırsatlar eş ya da ilişkimiz üzerinden gelecektir. Diyaloglarımızdaki nezaket ve kibarlığın ne kadar önemli olduğunu anlayabiliriz.

Transit Jüpiter Akrep’teyse: Gizli kalmış, üstü örtülü gerçekleri kazımanın ne kadar önemli bir şansı ortaya çıkardığını görebiliriz. Eski konular, gizemler üzerinde durmakla her alanda zenginleşebiliriz. Özellikle başkalarından gelen gelirlerimizde iyileşmeler olabilir.

Transit Jüpiter Yay’daysa: Hayatı bir macera gibi görmenin bizi ne kadar farklı, gelişmiş ufuklara taşıdığını fark edebiliriz. Farklı felsefelerin, öğretilerin ne kadar önemli şansları verdiğine şahit olabiliriz. Her alanda gelişmek için önümüze gelen tüm fırsatları sonuna kadar kullanmalıyız.

Transit Jüpiter Oğlak’taysa: Şimdi işimiz şansa kalmamalıdır. O yüzden tüm adımları planlayıp, organize olup, hedefe yönelmeliyiz. Oldukça gerçekçi davranıp, fırsatların sihrine kapılmamalı, beklentilerimizi yüksek tutmamalıyız. Stratejik uygulamalarda gelişmemizi sürdürmeliyiz.

Transit Jüpiter Kova’daysa: Farklılığımızın bize değer kattığı, şansımızı artırdığı zamanlardayız. Orijinal fikirler, davranışlar ya da sürprizlerle gelen fırsatları değerlendirmeliyiz. Beklentilerimiz daha farklı, değişişime açık olmalıdır. Bilgi toplamamıza yardım eden öğeler olacaktır.

Transit Jüpiter Balık’taysa: Şimdi ilahi şansa, adalete, her alanda genişlemeye şahit olacağımız, kendimizi tereddütsüz akışa bırakacağımız, hayata teslim olacağımız bir süreçten gerçekteyiz. Böylece şansın kapımızda beklediğine şahit olabiliriz. Ancak bunun da geçici olduğunu bilip, iyi değerlendirmeliyiz.

Transit Jüpiter Evlerde

Transit Jüpiter 1. Ev’deyse: Kişisel özelliklerimizi fazlaca geliştirebileceğimiz, şanslı zamanlardır. Ancak abartıdan uzak durmak işin sihridir. Sağlığımız, dış görüntümüz, imajımızla ilgili değişiklikler yaparken kilo almamaya dikkat etmeliyiz. Doğal yeteneklerimiz sayesinde fırsatları değerlendirebiliriz.

Transit Jüpiter 2. Ev’deyse: Parasal konularda her zamankinden daha kazançlı çıkacağımız zamanlardır. Gelir getiren kaynaklarımızda şanslı girişiler yapabiliriz. Ancak harcamalarımızı da kontrol etmeli, abartılı alışverişlerden uzak durmalıyız. Sadece satın almak için hareket etmemeliyiz.

Transit Jüpiter 3. Ev’deyse: Yakınlarımızlar, kardeş, komşu ve akrabalarla ilişkilerimiz artacaktır. Bir çok seyahatten şanslı ve kazançlı çıkabiliriz. Öğrenmek, öğretme, bilgi paylaşmak konusunda çalışabiliriz. Aynı zamanda ticaret, alışveriş gibi alanlarda da fırsatları değerlendirmeliyiz.

Transit Jüpiter 4. Ev’deyse: Bu süreçten geçerken şanslı olduğumuz konu, evimiz, ailemizdir. Evimizi genişletecek, büyütecek gelişmelere yakınızdır. Daha geniş bir eve taşınmak, büyük bir ev satın almak ya da aileye yeni katılacak bir kişiyle daha zenginleşebiliriz.

Transit Jüpiter 5. Ev’deyse: Aşk hayatımızın coşkusu devam edecektir. Aşk, sevgi, zevkler üzerine felsefeler yaparak yaratıcı gücümüzü attırabiliriz. Bir çok flört imkanını değerlendirmek için de abartıdan uzak durmak yerinde olacaktır. Çocuklarla ilgili konularda da olumlu gelişmeler görebiliriz.

Transit Jüpiter 6. Ev’deyse: Çalışmalarımızın yoğunlaşacağı günlerdeyiz. Ofis hayatımızda ya da günlük rutin vaktimizi geçirdiğimiz yerlerde genişleme, büyüme ama yoğunluk yaşayabiliriz. Daha çok çalışmamız, hizmet vermemiz gerekecektir. Detaylarla boğuşurken fırsatları kaçırmamalıyız.

Transit Jüpiter 7. Ev’deyse: İlişkimiz ve evliğimiz üzerinden şans kazanacağımız bir süreçteyiz. Evlenmek, birlikteliğimizi göz önüne sergilemek için bu zamanları kaçırmamalıyız. Eşimizden yana gelen fırsatları değerlendirdiğimizde, maddi manevi zenginleşebileceğimiz görmeliyiz.

Transit Jüpiter 8. Ev’deyse: Paramızı, borç alacak ilişkimizi kontrol etme, değerlendirme zamanı gelmiştir. Bekleyen, alamadığımız borç, nafaka, miras, geri ödeme varsa şimdi şanslı olduğumuzu görebiliriz. Ortaklaşa yaptığımız işlerden yana da oldukça başarılı olabiliriz.

Transit Jüpiter 9. Ev’deyse: Yurtdışı diyaloglar, ithalat, ihracat, turizm gibi alanlarda gelişmeler heveslenmemize sebep olacaktır. Daha iyimser bir şekilde adımlar atmak için yakaladığımız şansı değerlendirmeliyiz. Medya, basın yayın gibi konularda da fırtsalar çıkacaktır.

Transit Jüpiter 10. Ev’deyse: Kariyerimiz için atmamız gereken adımları kolayca atıp, bir anda daha tanınır hale gelebiliriz. Ancak bunu abartmamalı, bunun gelecek günlere ilişkin hedeflere yönelik bir bonus olduğunu bilmeliyiz. Disiplinli hedefe yönelik çalışmalara devam etmeliyiz.

Transit Jüpiter 11. Ev’deyse: Arkadaşlıkların, sosyal çevremizin sunduğu fırsatları görmezden gelmek pek uygun olmaz. Dostlarla birlikte yapılacak ekip çalışmaları her alanda yararlı olacak, kazançlı çıkmamızı sağlayacaktır. Takım çalışmasıyla gelecek günleri organize edebiliriz.

Transit Jüpiter 12. Ev’deyse: Daha içsel, spritüel konularda gelişmeler olacağı, ruhumuzun gelişip, arınacağı fırsatları değerlendirmeliyiz. Hayır kuruluşlarına yardım etmekle, özverili işler yapmakla arkamızdaki koruyucu meleğe daha yakınlaşabiliriz.