Transit Pluton

 

Pluton Transitinin, haritanızdaki özel bir noktaya etkisi, gittikçe artarak 3 yıl önceden gözlenmeye başlayacak, 3 yıl sonrasında da azalarak devam ettirecektir.

Transit Pluton Burçlarda

Transit Pluton Koç’taysa: (2067–2095 yılları arası) Kendi gücümüzü, liderlik yeteneğimizi sergilemek için baskıcı davranacağız. Ben, sen kavgalarının yaşandığına şahit olabiliriz. Gücü elinde tutanın, her türlü isteğini yerine getirmek için uğraşacağı bir zamandır.

Transit Pluton Boğa’daysa: (2095–2129 yılları arası) Aşırı sahiplenme savaşları görülebilir. Maddi kaynaklar, para, kazançlar için tutkulu bir dönüşüm yaşanabilir. Kazanma yöntemleri, yolları gizli kişilerin, yer altı güçlerinin eline geçebilir.

Transit Pluton İkizler’deyse: (2129–2157 yılları arası) İletişim bilgi paylaşımında köklü değişimler yaşanabilir. Fikir savaşları diğer çatışmaların önüne geçecektir. Hareket, hız ve bilgi için dönüşüm kaçınılmaz bir hal alabilir. Her türlü alışveriş farklı bir şekilde olacaktır.&

Transit Pluton Yengeç’teyse: (2157–2183 yılları arası) Sahip olduğumuz, değer verdiğimiz, koruduğumuz, sevdiğimiz şeyler için tutkulu mücadeleler vermek gerekecektir. Aile, vatan, millet gibi kavramlarda geri dönülmez, köklü değişiklikler yaşanacaktır.

Transit Pluton Aslan’daysa: (2183–2202 yılları arası) Liderler, yönetim kademeleri için büyük savaşlar, değişimler yaşanacaktır. Yönetsel kabiliyetler, kendini gösterme şekli başkalaşacaktır. İnsanlar arası organizasyonlar, yerel ya da daha büyük yönetimler değişecektir.

Transit Pluto Başak’taysa: (2202–2217 yılları arası) İnsanlığa yararlı olacak, bilimsel, detay gerektiren konularda değişimler yaşanacaktır. Tıpta, hizmet sektöründe, çalışma şekillerinde radikal yenilikler gerçekleşecektir. Detay çalışma şekilleri, araştırma sistemleri yenilenecektir.

Transit Pluton Terazi’deyse: (2217–2230 yılları arası) İlişkiler, insanlar arası diyaloglar tutkulu bir hal alacaktır. Diplomasi başkaları üzerinde kullanılacak bir güç haline gelecektir. Kadın, erkek cinsleri arasındaki etkileşim tekrar dengelenmeye çalışılacaktır.;

Transit Pluton Akrep’teyse: (2230–2242 yılları arası) Güç savaşları hiç bu kadar derinden, soğuk ama yıkıcı olamayacaktır. Derin insanlar, gizli örgütler kaynakları sonuna kadar kullanacaktır. Yıkıcı, köklü, yenilenmeyi gerektirecek değişiklikler, güçlü uyanışlar gözlenecektir.

Transit Pluton Yay’daysa: (1995–2008 yılları arası) İçinde bulunduğumuz bu süreçte dini, ahlaki, inançlara, özgürlüklere ait her türlü değişimi, güç savaşlarını, terörü yaşamaktayız. Özgürlük adına baskıcı uygulamaların yapılmasıyla karşılaşabiliriz. Önemli olan hayatın felsefesini anlamak olmalıdır.

Transit Pluton Oğlak’taysa: (2008–2024 yılları arası) Yeni dünya düzeninin gelişeceği, güç sahibi olmak, hedefleri gerçekleştirmek için her tülü zorbalığın uygulandığını görebiliriz. Mevcut kalıplar yıkıldıkça yenilerini daha pratik bir şekilde hayata geçirmeliyiz.

Transit Pluton Kova’daysa: (2024–2043 yılları arası) Özgürlük, bireysellik için başkaldıran sınırları yıkan gelişmeler olabilir. Sosyal bilinç, insanlık adına kitlesel uyanışlar yaşanabilir. Daha modern, teknolojik teknikler içeren güç savaşları, değişim krizleri görülebilir.

Transit Pluton Balık’taysa: (2043–2067 yılları arası) Mistizm, din ve ilahi duygular adına dönüşüm, değişim başlatılabilir. Daha evrensel düşünmek,  herkese yararlı olmak için özverili davranmak konusunda olmadık baskılar yaşanabilir. Din, inanç savaşları tekrarlayabilir.

Transit Pluton Burçlarda

Transit Pluto 1. Ev’deyse: Kişisel anlamda güçlü kararlar alıp, bugüne kadar ki tanınma şeklimizi kökten değiştirebiliriz. Bu değişim uzun sürse de geri dönülmez, çok net farklar oluşturan şekilde olacaktır. Önemli olan sağlığımıza gereken özeni vermektir.

Transit Pluton 2. Ev’deyse: Parasal konularda güçlü, büyük bir dönüşümden geçtiğimizi bilmeliyiz. Kaynaklarımızı korumak, kollamak, tutumlu davranmak zorunda kalır. Ancak bu süreçten sonra çok daha güçlü bir şekilde kazançlarımızı artırabiliriz.

Transit Pluton 3. Ev’deyse: Yakın çevremizde büyük değişiklikler olabilir. Komşularımızla ilişkilerimiz farklı bir yönde gelişebilir. Dünyayı algılama, kendimizi ifade etme konularda tutkulu, güçlü temalar sergileyebiliriz. Her türlü alışveriş, ticaret konusunda değişim geçirebiliriz.

Transit Pluton 4. Ev’deyse: Ailemizde, evimizde, baba ocağımızda köklü bir yenilenme içindeyizdir. Taşınmamız, evimizi kökten değiştirmemiz, aile geleneklerine sahip çıkmamız gerekebilir. Bu süreçten sonra köklerimizin çok daha sağlam olacağını görebiliriz.

Transit Pluton 5. Ev’deyse: Aşk hayatımız, çocuklarla ilişkilerimizde farklı bir yöne doğru adım adım gitmekteyizdir. Büyük bir başkalaşımla hayattan zevk alma, kendimizi ortaya koyma konularında değişim ve dönüşümler yaşayarak, daha yaratıcı bir hale gelmemiz mümkündür.

Transit Pluton 6. Ev’deyse: Gündelik hayatımızı, tüm çalışma koşullarımızı revize edeceğimiz, uzun zor bir süreçten geçmekteyiz. Bugüne kadar getirdiğimiz tüm alışkanlıları, standart uygulamaları yeniden yapılandırmalıyız. Sağlığımız her zamankinden daha önem taşımalıdır.

Transit Pluton 7. Ev’deyse: İlişkimizde, evliliğimizde çok önemli bir değişim yaşamaktayız. Şu an birlikte olduğumuz kişiyle ayrılma ya da ömrümüzün sonuna kadar birlikte olma kararını vereceğimiz geniş bir süreçten geçmekteyiz. Acele etmeden şartların yerini bulmasını bekleyerek değişime ayak uydurmalıyız.

Transit Pluton 8. Ev’deyse: Gizli güçler, mafya tarzı ilişkiler, başkalarının üstünden kazanılanlarla ilgili konularda risk almadan geçirmemiz gereken zamanladır. Borç, alacak ilişkileri, dolaylı kazançlarımız çok önem taşır. Gerektiğinden fazla güç göstermemeden, sabırlı davranmalıyız.

Transit Pluton 9. Ev’deyse: Yabancı ülkeler, hukuksal düzen ya da dini görüşlerimiz üzerinde büyük bir değişim yaşamaktayız. Bu başkalaşıma ayak uydurup hayat felsefemizi yenilememiz, inançlarımızı gözden geçirmemiz yerinde olur.

Transit Pluton 10. Ev’deyse: Kariyerimiz ve toplumsal tanınırlığımız üstünde çok önemli bir değişim yaşamaktayız. Hedeflerimizi, hayat akışımızı çok radikal bir şekilde değiştirip farklı bir yöne gidebiliriz. Zaman içinde gerçekleşen olaylarla tamamen başkalaştığımızı görürüz.

Transit Pluton 11. Ev’deyse: Arkadaş çevremiz ya da içinde bulunduğumuz sosyal grupların sayesinde büyük bir atılım yapabiliriz. İdeallerimizi, gelecek günlere ait planlarımızı, umutlarımızı, sosyal çevremizi değiştirebiliriz. Toplum bilincine yönelik işlerde yer alabiliriz. 

Transit Pluton 12. Ev’deyse: Bu süreçten geçerken yapılacak tek şey değişime teslim olmak, hayatın kontrolünü tamamen bırakmaktır. Zaten tutmaya çalıştıkça ciddi zorluklar, krizler ve kayıplar yaşayabiliriz. Hayat bizi güçlendirerek olmamız gereken yere taşımaktadır.