Transit Uranüs

 

Uranüs Transitinin, haritanızdaki özel bir noktaya etkisi, gittikçe artarak 14 ay önceden gözlenmeye başlayacak, 14 ay sonrasında da azalarak devam ettirecektir.

Transit Uranüs Burçlarda

Transit Uranüs Koç’taysa: (2010–2018 yılları arası) Cesaretimizin, bireysellik duygumuzun artığı bir süreçten geçeceğiz. Sürekli yeni ve sıra dışı şeyler yapma isteği duyabiliriz. Cesur kararları gözden geçirmeden, yeni yollar açmak için gücümüzü kullanabiliriz.

Transit Uranüs Boğa’daysa: (2018–2025 yılları arası) Rahatımızı bozmak, yerimizden kalmak istemeyeceğiz. Ama değişen şartlara uyum sağlamaktan başak yapacak bir şey yoktur. Maddi konularda esnek ve yenilikçi olmalı, modern dünyaya ayak uydurmalıyız.

Transit Uranüs İkizler’deyse: (2025–2032 yılları arası) Yaratıcı fikirleri uygulamak için sabırsız olacağız. Düşünce hızına erişmemiz mümkün olabilir. Modern bilgiler uyum sağlamak için değişimi kabul etmeliyiz. İletişimin boyutu değişecektir.

Transit Uranüs Yengeç’teyse: (2032–2039 yılları arası) Duygusal olarak bağlı olduğumuz değerlerin yıkıldığını, değiştiğini göreceğiz. Artık daha farklı bir aile anlayışı yaşayabiliriz. Vatan, millet gibi kavramlar değişime ve erozyona uğrayabilir. Duygusal patlamalar yaşayabiliriz.

Transit Uranüs Aslan’daysa: (2039–2046 yılları arası) Kendimizi ifade ettiğimiz, sergilediğimiz, egomuzu gösterdiğimiz her konuda büyük bir değişime hazır olmalıyız. Mevcut yönetimlerin yerini çok daha özgürlükçü güçler alacaktır. Bireysellik ve toplumsallık iç içe geçecektir.

Transit Uranüs Başak’taysa: (2046–2052 yılları arası) Huzursuzluk, iç çekişmeler, verimli olmak için detay gerektiren çalışmalar ön plana çıkacaktır. Kaynakların faydalı değerlendirilmesi için farklı teknolojiler kullanılması, insanlığa hizmet edilmesi temel prensip olacaktır.

Transit Uranüs Terazi’deyse: (2052–2059 yılları arası) İlişkileri tekrar tanımlamak, yeni ve farklı bir boyut getirmek için harekete geçilecektir. Sevgi, değer anlayışımız köklü bir değişim, evrim içinde olacaktır. Eş, ortak gibi birlikte olunan kişilerin tanımları farklılaşacaktır. 

Transit Uranüs Akrep’teyse: (2059–2065 yılları arası) Yoğun bir enerjiyle baş etmemiz gerekebilir. Madde ötesi kavramların üstünde yeniden durmalı, görülmeyeni görmek için daha modern uygulamalar geliştirmeliyiz. Kazanılan tüm değerler ortak amaçlara hizmet edecektir. 

Transit Uranüs Yay’daysa: (2065–2072 yılları arası) Daha farklı düşünmek, dünyayı çok daha modern bir alandan görmek kaçınılmazdır. Pozitif ve olumlu yaklaşımlarla umutlar artacaktır. Tüm felsefeleri değiştirecek yeni öğretileri irdelemek yerinde olacaktır.

Transit Uranüs Oğlak’taysa: (2072–2079 yılları arası) Tüm kuralların, sınırların yıkılması gerekir. Sistemin, düzenin tümden yenilenmesi, daha modern çözümler bulunması ön planda olacaktır. Bazı acımazsız fikirler olsa da yeni bir arayışla organize olmalıdır.

Transit Uranüs Kova’daysa: (2079–2086 yılları arası) Her türlü toplumsal olaylar patlak verir. Özgürlük, bireysellik, insan hakları ön planda olacaktır. Reformlar, bilimsel gelişmeler, modern tekniklerde sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Toplumsal bilinç artacaktır. 

Transit Uranüs Balık’taysa: (2003–2010 yılları arası) Hayal gücünün, parapsikolojinin yeniden yapılandığı, modernleştirip, araştırıldığı bir süreçten geçmekteyiz. Kuantum fiziği, metafizik çalışmalar, mistik araştırmalar bunların göstergesidir. İlahi düzen matematiksel boyutta çözülmeye çalışılmaktadır.

Transit Uranüs Evlerde

Transit Uranüs 1. Ev’deyse: Kişisel girişimlerimizde çok önemli değişiklikler yaşayabiliriz. Bugüne kadar saklı kalmış yeteneklerimizi ortaya koymaktan çekinmeyiz. Farklı, marjinal, değişik davranmaktan rahatsız olmalıyız. Ancak sağlığımdaki değişiklilere de dikkat etmemiz gerekir.

Transit Uranüs 2. Ev’deyse: Parasal konularda olmadık sürprizlere açık olmalıyız. Kaynaklarımızı iyi değerlendirmeliyiz. Ya olmadık bir gelir kaynağı elde edebilir, ya da olmadık harcamalarla karşılaşabiliriz. Önemli olan huzurumuzun kaçmasına engel olmaktır.

Transit Uranüs 3. Ev’deyse: Yakın çevremizde sürpriz gelişmeler olabilir. Bir anda komşumuz taşınabilir, kardeşimizle ilgili bir olay gündeme gelebilir. Kişisel olarak da yeni şeyler öğrenmek, eğitim almak için alım atabiliriz. Çok daha modern, teknolojik uğraşlar edinebiliriz.

Transit Uranüs 4. Ev’deyse: Evimiz, ailemizle ilgili sürprizlere açık olmalı, tedirginlik yaşamamalıyız. Bir anda ev değiştirmeniz, taşınmanız gerekebilir. Anne, babanızla ilgili farklı gelişmeler olabilir. Evi terk edip, daha özgür yaşamak için hürriyete adım atabiliriz.

Transit Uranüs 5. Ev’deyse: Yaratıcılığımız önlenemez bir hal almıştır. Bireysel farklarımız ortaya koymak için can atabiliriz. Hayattan bugüne kadar zevk aldığımız, bize keyif veren gelişmelerde umulmadık değişiklikler olabilir. En sıcak şekliyle bir anda aşık olup, her şeyimizi riske atabiliriz.

Transit Uranüs 6. Ev’deyse: Çalışma koşularımızda beklenmedik değişikliklere adapte olmak biraz yorucu olabilir. Ofisin değişmesi, yeni bir çalışma başlangıcı, hizmet alınan kişilerle ilgili yeni bir uygulama hayatımızı modernleştirirken, yorucu şartları da getirebilir. 

Transit Uranüs 7. Ev’deyse: İlişkimizi gözden geçirirken bağımsızlığımıza çok daha fazla değer verdiğimizi keşfedebiliriz. Özgürlük için dönüp arkamızı gitmek isteyebiliriz. Toplumun tüm kurallarına baş kaldırarak birlikteliğimizi farklı bir şekilde yaşamak için direnebiliriz.

Transit Uranüs 8. Ev’deyse: Ortak kazançlarımıza ilişkin farklı kararlar alabiliriz. Ortak çalıştığımız, para kazandığımız işten ayrılarak borç arlına girerek risk alabiliriz. En iyisi bu süreçten geçerken kar, zarar dengesini iyi tutturmak, hesapları dikkatli yapmaktır.

Transit Uranüs 9. Ev’deyse: Kendimizi bir anda bir sırt çantasıyla yollarda bulabiliriz. Dünyanın sırrını çözmek için maceraya atılıp, aşırı iyimser davranabiliriz. Ama bugüne kadar ulaşmak istediğimiz yerlere gitmek, sınırları aşma için bunu bir fırsat da bilebiliriz.

Transit Uranüs 10. Ev’deyse: Kariyerimizde, hayat hedeflerimizde geri dönülmez bir değişikliğe gittiğimizi anlamalıyız. Tek gerçek değişimin kendisidir. Yavaş ama etkili bu süreçten geçerken daha özgür, modern ve bilgi dolu hedefler belirlememiz yerinde olur.

Transit Uranüs 11. Ev’deyse: Arkadaş çevremiz, sosyal gruplarımız, dostlarımızdan bir anda ayrılıp, kendi başımıza kalmak isteyebiliriz. Ya da tam tersine çok daha sosyal grup, dernek ya da vakıflara girip, faal bir şekilde görev almaya başlayabiliriz. 

Transit Uranüs 12. Ev’deyse: Başta kendimize, sonda etrafımıza sürpriz yapıp, içimize dönebilir, inziva bir yere çekilebiliriz. Korkularımızla yüzleşmek, tamamen arınıp temizlenmek isteyebiliriz. Bazı kötü sürprizlerin verdiği acıları tedavi etmek için buna ihtiyaç duyabiliriz.